Corner Corner
Oferta Detaliczna ON + PB + LPG

Zajmujemy się detaliczną sprzedażą paliw płynnych. Produkty oferowane przez nas, dzięki najwyżej jakości, przewyższają te dostępne na stacjach benzynowych. Ich stosowanie to duża oszczędność czasu i pieniędzy, przejawiająca się przede wszystkim przez:

  • mniejszą liczbę awarii pojazdu,
  • niższe spalanie,
  • niższe zużycie elementów eksploatacyjnych silnika,
  • niezamarzanie w niskich temperaturach.
Gwarantujemy
Down Arrow
Konkurencyjne ceny
Down Arrow
Obsługa zamówień flotowych
Down Arrow
Najwyższa jakość paliw
Down Arrow
Profesjonalna obsługa
Corner Corner
Mapa dojazdu do stacji paliw
Corner Corner

OLEJ NAPĘDOWY

Olej przeznaczony do napędzania silników o zapłonie samoczynnym (diesel), szczególnie polecany do stosowania w dużych aglomeracjach i strefach chronionych ekologicznie. Wytwarzany ze najwyższej jakości komponentów i poddawany kontroli na każdym etapie produkcji, spełnia wszelkie wymogi dotyczące tego rodzaju paliwa. Dzięki pakietowi dodatków uszlachetniających podnosi efektywność działania silnika i jego żywotność, poprawia przepustowość dysz i zapobiega wytwarzaniu osadów.

BENZYNĘ BEZOŁOWIOWĄ PB95

Paliwo bezołowiowe do silników benzynowych – 95 oktanów. Benzyna wzbogacona dodatkami uszlachetniającymi najwyższej jakości. Pozwala na pełne wykorzystanie mocy samochodu, sprzyjając równomiernej pracy silnika i w efekcie minimalizując zużycie paliwa. Dzięki optymalnym właściwościom umożliwia bezproblemową jazdę nawet w niekorzystnych warunkach – także przy obciążeniu, w wysokich lub w niskich temperaturach. Zapewnia czystość układu dolotowego i ogranicza tworzenie osadów w komorze spalania, przedłuża trwałość katalizatora i chroni przed korozją silnika. Stosowana w ciągłości wydłuża okres wymiany oleju.

PALIWO LPG

Paliwo napędowe do silników benzynowych – 90-120 oktanów.